Hakkımızda

Merhaba,

denizciegitimi.com tüm denizcilerin ve denizci olmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunar. Başlangıç olarak 4 ana modüle sahiptir.

Videolardan oluşan eğitim modülü, tüm dersler için GOSS sınavlarına hazırlık ve gemi uygulamaları içerir. Sizlerde bu modülde eğitimler düzenleyebilir, bilginizi paylaşırken gelir elde edebilirsiniz.

Sınav Modülü, GOSS sınavlarında çıkmış sorulardan oluşan deneme sınavları uygulamasıdır. Bu deneme sınavı hizmetini satın alabileceğiniz gibi bize girdiğiniz sınavlarda çıkan soruları ileterek gelir elde edebilir ve diğer denizcilere yardım edebilirsiniz.

MEB ve Ulaştırma bakanlığı onaylı Gemiadamları kurslarına online kayıt olmak için kayıt modülü vardır. Bu modülün varolma sebebi özellikle yeni denizci olmak isteyenler arasında çok sayıda dolandırıcılık maduru olmasıdır. Bunun önüne geçebilmek için güvenilir saygın kurumlarla işbirliği yapıyoruz.

Son olarak denizcilerin ihtiyaç duyduğu ancak erişim imkanlarının kısıtlı olduğu ürünlerin bulunduğu şatış modülü bulunur.

İlerleyen dönemde yeni fonksiyonlarla hizmet yelpazesi genişleyecektir.